MOTOCOLTIVATORE LUNGA
| Code: | BRUM30 |
| Adaptable to: | BRUMI |
| Quote A: | 182 mm |
| Quote B: | 68 mm |
| Plate: | 35X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 341 g |
| Code: | BRUM30 |
| Adaptable to: | BRUMI |
| Quote A: | 182 mm |
| Quote B: | 68 mm |
| Plate: | 35X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 341 g |