315/318
| Code: | BERT13 |
| Adaptable to: | BERTOLINI |
| Quote A: | 150 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 50X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 28 mm |
| Weight: | 413 g |
| Code: | BERT13 |
| Adaptable to: | BERTOLINI |
| Quote A: | 150 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 50X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 28 mm |
| Weight: | 413 g |