VMC 14 MAGGIORATA
| Code: | VALP03 |
| Adaptable to: | VALPADANA |
| Quote A: | 175 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 35 mm |
| Weight: | 586 g |
| Code: | VALP03 |
| Adaptable to: | VALPADANA |
| Quote A: | 175 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 35 mm |
| Weight: | 586 g |