SP SPC
| Code: | SOVE02 |
| Adaptable to: | SOVEMA |
| Quote A: | 185 mm |
| Quote B: | 112 mm |
| Quota C: | 20 mm |
| Plate: | 70X7 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 12.5 mm |
| Wheelbase: | 46 mm |
| Weight: | 800 g |
| Code: | SOVE02 |
| Adaptable to: | SOVEMA |
| Quote A: | 185 mm |
| Quote B: | 112 mm |
| Quota C: | 20 mm |
| Plate: | 70X7 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 12.5 mm |
| Wheelbase: | 46 mm |
| Weight: | 800 g |