SM
| Code: | SICM08 |
| Adaptable to: | SICMA |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 135 mm |
| Quota C: | 20 mm |
| Plate: | 80X7 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 14.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 984 g |
| Code: | SICM08 |
| Adaptable to: | SICMA |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 135 mm |
| Quota C: | 20 mm |
| Plate: | 80X7 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 14.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 984 g |