N.F. 592 – 598
| Code: | PASQ08 |
| Adaptable to: | PASQUALI |
| Quote A: | 183 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 12.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 600 g |
| Code: | PASQ08 |
| Adaptable to: | PASQUALI |
| Quote A: | 183 mm |
| Quote B: | 85 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 12.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 600 g |