MOTOCOLTIVATORE XB40-SB20
| Code: | PASQ11 |
| Adaptable to: | PASQUALI |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 62 mm |
| Quota C: | 25 mm |
| Plate: | 30X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 286 g |
| Code: | PASQ11 |
| Adaptable to: | PASQUALI |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 62 mm |
| Quota C: | 25 mm |
| Plate: | 30X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 55 mm |
| Weight: | 286 g |