MINNI ARCO
| Code: | ADRI09 |
| Adaptable to: | ADRIATICA |
| Quote A: | 170 mm |
| Quote B: | 43 mm |
| Plate: | 30X5 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 50 mm |
| Weight: | 200 g |
| Code: | ADRI09 |
| Adaptable to: | ADRIATICA |
| Quote A: | 170 mm |
| Quote B: | 43 mm |
| Plate: | 30X5 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 50 mm |
| Weight: | 200 g |