G 11 MAGGIORATA
| Code: | PASB04 |
| Adaptable to: | PASBO |
| Quote A: | 222 mm |
| Quote B: | 73 mm |
| Plate: | 45X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 73 mm |
| Weight: | 524 g |
| Code: | PASB04 |
| Adaptable to: | PASBO |
| Quote A: | 222 mm |
| Quote B: | 73 mm |
| Plate: | 45X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 73 mm |
| Weight: | 524 g |