FRESA 22M
| Code: | GOLD15 |
| Adaptable to: | GOLDONI |
| Quote A: | 170 mm |
| Quote B: | 90 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 598 g |
| Code: | GOLD15 |
| Adaptable to: | GOLDONI |
| Quote A: | 170 mm |
| Quote B: | 90 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 598 g |