F400 – F80
| Code: | HOND01 |
| Adaptable to: | HONDA |
| Quote A: | 205 mm |
| Quote B: | 62 mm |
| Plate: | 30X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 70 mm |
| Weight: | 295 g |
| Code: | HOND01 |
| Adaptable to: | HONDA |
| Quote A: | 205 mm |
| Quote B: | 62 mm |
| Plate: | 30X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 8.5 mm |
| Wheelbase: | 70 mm |
| Weight: | 295 g |