F 21 MONDIAL
| Code: | GOLD08 |
| Adaptable to: | GOLDONI |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 70 mm |
| Plate: | 45X5 mm |
| Curvature: | SEMI SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 80 mm |
| Weight: | 340 g |
| Code: | GOLD08 |
| Adaptable to: | GOLDONI |
| Quote A: | 190 mm |
| Quote B: | 70 mm |
| Plate: | 45X5 mm |
| Curvature: | SEMI SQ |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 80 mm |
| Weight: | 340 g |