4RM 180
| Code: | VALP10 |
| Adaptable to: | VALPADANA |
| Quote A: | 185 mm |
| Quote B: | 90 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 600 g |
| Code: | VALP10 |
| Adaptable to: | VALPADANA |
| Quote A: | 185 mm |
| Quote B: | 90 mm |
| Plate: | 60X6 mm |
| Curvature: | C |
| Hole: | 10.5 mm |
| Wheelbase: | 42 mm |
| Weight: | 600 g |